|
|
| Merknaam: | SFC |
| Modelnummer: | XLB-D1100X1100 |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | 4500-5000 USD per Set |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C,T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 10 sets per maand |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Totale Druk (Ton) | 315 |
| Afmeting Verwarmingsplaat (mm) | 1100X1100X50 |
| Daglicht (mm) | 150 |
| Aantal Lagen | 1 |
| Motorvermogen (KW) | 4 |
| Totale Diameter (L*B*H) (mm) | 3800X1250X2800mm |
| Gewicht (KG) | 9500 |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Model | XLB-D1100×1100 |
| Klemkracht | 120T (1,20MN) |
| Afmeting Verwarmingsplaat | 1100×1100mm (enkele laag) |
| Temperatuurbereik | 50~250℃ (±1℃ nauwkeurigheid) |
| Voeding | 380V/50Hz, 45kW (driefasig) |
| Cyclustijd | 8~12min/tegelbatch (afhankelijk van de dikte) |
| Afmetingen | 3200×2100×2500mm (L×B×H) |
| Model | XLB-D400X400 | XLB-D550X550 | XLB-D650X650 | XLB-D750X850 | XLB-D1100X1100 |
|---|---|---|---|---|---|
| Nominale druk(MN) | 0,50 | 0,50 | 1,00 | 1,60 | 3,15 |
| Plaatgrootte(mm) | 400X400 | 550X550 | 650X650 | 750X850 | 1100X1100 |
| Plaatspeling(mm) | 125 | 125 | 125 | 125 | 150 |
| Werklaag nummer | 2(4) | 2(4) | 2(4) | 2(4) | 2(4) |
| L | 1400 | 1650 | 1410 | 1900 | 3800 |
| B | 550 | 600 | 680 | 950 | 1250 |
| H | 1500 | 1600 | 1750 | 2000 | 2800 |
| Gewicht(kg) | 1300 | 1500 | 3500 | 6500(7500) | 9500 |