| Merknaam: | SFC |
| MOQ: | 1 INSTELLEN |
| Prijs: | US$30,000.00-100,000.00 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,L/C |
| Toeleveringsvermogen: | 150 Reeks/Jaar |
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Modelcapaciteit | 300-1000 kg/uur |
| Certificeringen | CE, ISO, SGS |
| Spanning | 380 V |
| Kracht | > 100 kW |
| Leven in dienst | ≥ 15 jaar |
| Afmeting van het rubberpoeder | 0-30 mesh |
| Productiecapaciteit | 50 sets/maand |
| Model | Capaciteit per uur |
|---|---|
| Lijn XKP-400 | 300 kg per uur |
| Lijn XKP-450 | 350 kg per uur |
| Lijn XKP-560 | 500 kg per uur |
| Lijn XKP-610 | 800 kg per uur |
| Maasgrootte | Toepassingen |
|---|---|
| 5 tot 10 mazen | Landingsbanen, speeltuinen, tuinpaden, sportvloeren, vloeren van samengestelde materialen |
| 10 tot 20 mazen | Rubbertegels, sportbanen, sportvelden, veiligheidsmaten |
| 30 mesh | Isolatiematerialen, waterdichtheid, industriële matten, gerecycled rubber |
| 40-120 maas | Speciale industriële toepassingen, autocomponenten, bouwmaterialen |
| 200 mesh | Bouwcoatings, productie van banden, alternatieven voor rubberproducten |