| Merknaam: | SFC |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | US$4,800.00-20,000.00 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,L/C |
| Toeleveringsvermogen: | 150 sets/jaar |
| Model | XLB-400x400x4 |
|---|---|
| Certificering | CE, ISO |
| Totale druk | 0.5 MN |
| Plaatgrootte | 400*400*45 mm |
| Plaatvrijheid | 125 mm |
| Daglicht aantal | 4 |
| Algemene grootte | 1400*550*1500 mm |
| Productiecapaciteit | 50 sets/jaar |
| Exportmarkten | Wereldwijd |
| Model | XLB-350X350X1 ((2) | XLB-400X400X2 ((4) | XLB-550X550X2 ((4) | XLB-650X650X2 ((4) | XLB-750X850X2 ((4) |
|---|---|---|---|---|---|
| Nominale druk (MN) | 0.25 | 0.50 | 0.60/0.80 | 1.00 | 1.60 |
| Plaatgrootte (mm) | 350*350 | 400*400 | 550*550 | 650*650 | 750*850 |
| Plaatvrijheid (mm) | 125 | 125 | 125 | 125 | 125 |
| Werklagen | 1(2) | 2(4) | 2(4) | 2(4) | 2(4) |
| Plaatdruk (MPa) | 1.56 | 3.1 | 3.2 | 2.8 | 2.5 |
| Afmetingen L*W*H (mm) | 1200*400*1300 | 1400*550*1500 | 1650*600*1600 | 1410*680*1750 | 1900*950*2000 |
| Gewicht (kg) | 800 | 1300 | 1500 | 3500 | 6500(7500) |