| Merknaam: | SFC |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | US$20,000.00-32,000.00 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,L/C |
| Toeleveringsvermogen: | 150 sets/jaar |
| Model | XPG-800 |
|---|---|
| Certificering | CE, ISO |
| Kracht | 28.8 Kw |
| Max. Breedte van de rubberplaat | 800 mm |
| Dikte van de rubberplaat | 4-10 mm |
| Lijnsnelheid van het opnemende transportvoertuig | 3-35 M/min |
| Hanghoogte | 1000-1500 mm |
| Model | XPG-600 | XPW-600 | XPG-800 | XPG-900 |
|---|---|---|---|---|
| Structuur | Op de vloer staan | Kettinggordel | Overhead | Overhead |
| Maximale breedte (mm) | 600 | 600 | 800 | 900 |
| Dikte (mm) | 4 tot 10 | 2-12 | 4 tot 10 | 6-12 |
| Koelventilatoren | 12 | - | 20 | 18-26 |
| Totaal vermogen (kw) | 13.7 | - | 28.8 | 18-34 jaar |