| Merknaam: | SFC |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | US$10,000.00-17,000.00 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,L/C |
| Toeleveringsvermogen: | 150 sets/jaar |
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Model | XK-560 |
| Controletipe | PLC's |
| Automatische rangschikking | Automatisch |
| Stroombron | Elektrisch |
| Roldiameter | 560 mm |
| Werklengte van de rol | 1530 mm |
| Lijnversnelling voor de rol | 27.72 R/Min. |
| Versnellingsverhouding van de rollen | 1:1.2 |
| Gecompliceerde voedingscapaciteit | 50-60 kg |
| Max. Roll Space | 15 mm |
| Motorvermogen | 90 kW |
| Certificering | CE, ISO |
| Productiecapaciteit | 20 sets/jaar |
| Artikel 1 | XK-160 | XK-250 | XK-360 | XK-400 | XK-450 | XK-550 | XK-560 | XK-660 | XK-710 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Roldiameter (mm) | 160 | 250 | 360 | 400 | 450 | 550 | 560 tot en met 510 | 660 | 710 |
| Werklengte van de rol | 320 | 620 | 900 | 1000 | 1200 | 1500 | 1530 | 2130 | 2200 |
| Voorrollijnsnelheid (r/min) | 9 | 16.3 | 16.7 | 19.3 | 21.8 | 22.5 | 27.2 | 28 | 31.9 |
| Versnellingsverhouding van rollen | 1:1.4 | 1:1.1 | 1:1.3 | 1:1.3 | 1:1.3 | 1:1.2 | 1:1.2 | 1:1.2 | 1:1.5 |
| Maximale rolruimte (mm) | 4.5 | 8 | 10 | 10 | 12 | 16 | 15 | 0.5-15 | 0.5-15 |
| Gemengde voedingscapaciteit (kg) | 1-2 | 10 tot 15 | 20 tot 25 | 18-35 jaar | 50 | 50 tot 65 | 50 tot 65 | 165 | 190 |
| Motorvermogen (kW) | 5.5 | 18.5 | 30 | 45 | 55 | 110 | 90 | 240 | 280 |