| Merknaam: | SFC |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | US$4,000.00 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,L/C |
| Model | XK-160 |
|---|---|
| Roldiameter | 160 mm |
| Werklengte van de rol | 320 mm |
| Rolhardheid | 50-60HRC |
| Lijnversnelling voor de rol | 8.95m/min |
| Rolverhouding | 1:1.35 |
| Rolbereik | 0-4,5 mm |
| Minimale dikte | 0.3 mm |
| Kracht | < 10 kW |
| Gewicht | < 50 ton |
| Leven in dienst | ≥ 15 jaar |