| Merknaam: | SFC |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | US$10,000.00-17,000.00 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,L/C |
| Toeleveringsvermogen: | 150 sets/jaar |
| Model | XLB-D550X550X4 |
| Totale druk | 0.60 MN |
| Plaatgrootte | 550*550*45 mm |
| Daglicht | 150 mm |
| Daglicht aantal | 4 |
| Kolven slag | 400 mm |
| Algemene grootte | 1650*600*1600 mm |
| Productiecapaciteit | 50 sets/jaar |
| Model | XLB-D/Q350X350X1 ((2) | XLB-D/Q400X400X2 ((4) | XLB-D/Q550X550X2 ((4) | XLB-D/Q650X650X2 ((4) | XLB-D/Q750X850X2 ((4) |
|---|---|---|---|---|---|
| Nominale druk (MN) | 0.25 | 0.50 | 0.60/0.80 | 1.00 | 1.60 |
| Plaatgrootte (mm) | 350*350 | 400*400 | 550*550 | 650*650 | 750*850 |
| Werklagen | 1(2) | 2(4) | 2(4) | 2(4) | 2(4) |
| Gewicht (kg) | 800 | 1300 | 1500 | 3500 | 6500(7500) |