| Merknaam: | SFC |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | US$1,700.00-2,200.0 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,L/C |
| Toeleveringsvermogen: | 150 sets/jaar |
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Modelnummer | XQL-125 |
| Automatische rangschikking | Semi-automatische |
| Stroombron | Elektrisch |
| Certificering | ISO |
| Snijbreedte | 760 mm |
| Nominale snijkracht | 80 kN |
| Snijkracht | 780 mm |
| De tijd die de beroerte kost | 14-16 seconden |
| Motorvermogen | 5.5 kW |
| Afmetingen (L*W*H) | 2122*1440*2500 mm |
| Gewicht | 2000 kg |
| Productiecapaciteit | 50 sets/maand |
| Parameter | XQL-80 | XQL-125 |
|---|---|---|
| Breedte (mm) | 660 | 760 |
| Inhoud van het voertuig | 680 | 680 |
| Stroomdiameters (mm) | 150 | 200 |
| Verwijderingstijd (sec) | 16 tot 25 | 10-16 |
| Vermogen (kW) | 5.5 | 5.5 |