|
|
| Merknaam: | SFC |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | US$10,000.00-17,000.00 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,L/C |
| Modelnummer | XK-560 |
|---|---|
| Besturingstype | PLC |
| Automatische Graad | Automatisch |
| Stroombron | Elektrisch |
| Walsdiameter | 560mm |
| Werkende Lengte Wals | 1530mm |
| Lineaire Snelheid Voorste Wals | 27.72 R/Min |
| Snelheidsverhouding Walsen | 1:1.2 |
| Capaciteit Compound Voeding | 50-60kg |
| Maximale Walsruimte | 15mm |
| Motorvermogen | 90kW |
| Certificering | CE, ISO |
| Productiecapaciteit | 20 Sets/Jaar |
| Herkomst | China |
| Item | XK-160 | XK-250 | XK-360 | XK-400 | XK-450 | XK-550 | XK-560 | XK-660 | XK-710 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Walsdiameter (mm) | 160 | 250 | 360 | 400 | 450 | 550 | 560-510 | 660 | 710 |
| Werkende lengte wals (mm) | 320 | 620 | 900 | 1000 | 1200 | 1500 | 1530 | 2130 | 2200 |
| Lineaire snelheid voorste wals (r/min) | 9 | 16.3 | 16.7 | 19.3 | 21.8 | 22.5 | 27.2 | 28 | 31.9 |
| Snelheidsverhouding walsen | 1:1.4 | 1:1.1 | 1:1.3 | 1:1.3 | 1:1.3 | 1:1.2 | 1:1.2 | 1:1.2 | 1:1.5 |
| Max walsruimte (mm) | 4.5 | 8 | 10 | 10 | 12 | 16 | 15 | 0.5-15 | 0.5-15 |
| Capaciteit compound voeding (kg) | 1-2 | 10-15 | 20-25 | 18-35 | 50 | 50-65 | 50-65 | 165 | 190 |
| Motorvermogen (kW) | 5.5 | 18.5 | 30 | 45 | 55 | 110 | 90 | 240 | 280 |