|
|
| Merknaam: | SFC |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | US$49,180.00 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,L/C |
| Toeleveringsvermogen: | 150 sets/jaar |
| Model | XLB-D2000 *2000/10.00MN |
|---|---|
| Totale Druk | 10.00 MN |
| Plaat Afmetingen | 2000 * 2000 mm |
| Daglicht | 500 mm |
| Aantal Daglichten | 1 |
| Zuiger Diameter | 500 mm |
| Eenheidsdruk | 2.5 MPa |
| Totale Afmetingen | 2000 * 2000 * 3500 mm |
| Gewicht | 40000 kg |