|
|
| Merknaam: | SFC |
| Modelnummer: | XPG-500 |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | US$15,000.00-30,000.00 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,L/C |
| Toeleveringsvermogen: | 200 aet/jaar |
| Modelnummer | XPG-500 |
|---|---|
| Aanpassing | Op maat |
| Automatiseringsgraad | Automatisch |
| Structuretype | horizontaal |
| Leven in dienst | ≥ 15 jaar |
| Leveringstermijn | 40 dagen |
| Maximale breedte van de rubberplaat | 500 mm |
| Ruimte van de dikte van de rubberplaat | 6-12 mm |
| Controlesysteem | Automatische PLC-besturing |
| Temperatuurregeling van de stopcontact | Kamertemperatuur ±5°C |
| Specificaties van de asventieler | 0.37 kW, 5760 m3/h |
| Verpakking | Veiligheidsdozen van hout of van triplex |
| Handelsmerk | SFC |
| Oorsprong | China |
| Productiecapaciteit | 20 sets/maand |